Referencie

Dobrý deň pani Voznukova,
Rada by som Vám odovzdala našu spätnú väzbu na prepravu kolegov do Tatier – Demänovská dolina. Kolegovia, boli veľmi spokojní, taktiež aj pán šofér bol veľmi ochotný a vždy k dispozícii keď bolo potrebne. Vopred Vám ďakujeme za poskytnuté služby a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Gabriela V.

Dobrý deň pani Vozňuková, 
chcela by som sa Vám ako organizátor trojdenného zájazdu do Užhorodu - Užhorod nielen nákupy - v mene všetkých účastníkov poďakovať za Vaše služby, s ktorými sme boli veľmi spokojní a v budúcnosti ich ešte iste využijeme. Kolektív pedagógov z Prešova

Dobrý deň pani Vozňuková,
rada by som sa poďakovala za spoluprácu a vyjadrila spokojnosť za skvelý profesionálny i ľudský prístup vodiča. Veríme, že aj v budúcnosti budeme môcť osloviť Vašu firmu pri našich ďalších cestách. Ďakujeme. S úctou Erika Š.

Dobrý deň,
ďakujem Vám veľmi pekne za poskytnuté služby. So službami sme boli spokojní a do budúcna budeme určíte preferovať Vašu spoločnosť. Ďakujem pekne. Ing. Tomáš H.


Dobrý deň pani Vozňuková,
všetko prebehlo v poriadku. Aj sme hladký priebeh očakávali, keďže sme na vás dostali doporučenie. Mrzí nás, že sme zabudli vodičovi poďakovať aj zákuskami, ktoré sme mali pripravené pre neho :) Tomáš M.

Pani Vozňuková dobrý deň, 
ďakujeme za spoluprácu pri poslednej skupine. Že sme sa stretli s manželom viete, takže už ste určite počuli chválu aj od neho :-). CK RAJEC


Dobrý deň, pani Voznukova,
Ďakujeme za poskytnuté služby, boli sme spokojní, aj s vozidlom, aj s vodičmi, cesta prebiehala aj vďaka nim prijemne. Ing. Marcela T.

Dobrý deň pani Vozňuková,
o sa týka vašich prepravných služieb, celá naša skupina bola veľmi spokojná s vašou profesionalitou, výbavou mikrobusu a bezpečnou jazdou vašich vodičov. Ak budeme potrebovať v budúcnosti nejaké prepravné služby, určite sa obrátime s dôverou na vás. Valéria P.

Aj ja veľmi pekne ďakujem za ochotu a ústretovosť.
Mame veľa turistických podujatí v priebehu roka. V prípade potreby vás budeme kontaktovať na základe tejto dobrej skúsenosti. S pozdravom Maria V. 


Dobrý deň, Pani Vozňuková,  
Veľmi krásne sa Vám chcem poďakovať za cestu do Krakova. Bolo úžasne a pánovi Manželovi tiež! O, rok dúfam, že sa zase stretneme, už teraz si Vás rezervujem:) Ďakujem! Všetko bolo v poriadku, všetci boli spokojní naozaj veľká a srdečná vďaka! Michaela H.


Dobrý deň p. Vozňuková,
V prvom rade by som Vám chcel poďakovať za veľmi dobrú organizáciu objednaného transferu na trase KE – JANOV – KE, Vaši páni šoféri sú profesionáli a cesta až na jej trvanie bola úplne v pohode. Ešte raz Vám ďakujem. Juraj G.


Dobrý deň,
chcem sa Vám poďakovať za bezproblémovú cestu do Bardejova. S pozdravom JUDr. Martin L.

Dobrý deň, pani Vozňuková,
chcela by som Vám veľmi pekne poďakovať za bezpečnú a rýchlu prepravu. Veľmi rada vás odporučím ďalej. Vždy sa na vás dalo spoľahnúť a naše cesty boli vždy prijemne :-) Ing. Vanda B.


Dobrý večer, pani Vozňuková,
ešte raz Vám chcem poďakovať za super dopravu v sobotu, a  prejaviť záujem s Vami v budúcnosti spolupracovať pri ďalších akciách s mojimi žiakmi. Martina G.

Pani Vozňuková,
Veľmi pekne Vám chcem poďakovať za ochotu a vynaloženú námahu. Roman Ch.

Vážená pani Vozňuková, 
chcela by som sa Vám dodatočne poďakovať za zrealizovanie dopravy pre našu exkurziu. Boli sme veľmi spokojní ako s autobusom, tak aj s pánom šoférom. Srdečne vás pozdravujem Mária A.